Slovenská vláda sa chystá vyvolávať dážď

Autor: Beáta Blaženiaková | 22.8.2012 o 21:40 | Karma článku: 14,43 | Prečítané:  744x

Vláda Slovenskej republiky nepracuje len od stola v Bratislave. Aby to dokázala svojim voličom po celom Slovensku v rámci svojej štvorročnej promo kampane po Slovensku (zvanej Tour de Slovensko), tak ten stôl presúva so sebou po rôznych okresoch našej krajiny a pracuje od stola takto.

Najnovšie dnes zasadala v Nových Sadoch, kam si prišla robiť svoju promo kampaň a ukázať, že jej na obyateľoch všetkých kútov našej krajiny skutočne záleží.

Takže naša Vláda Slovenskej republiky (ako to pán premiér vždy hovorí) prifrčala na svojich bavorákoch s tmavými sklami do Nových Sadov. Naši páni však zabúdajú stiahnuť okienko, aby si skutočne všimli, ako táto krajina vyzerá. Tak si teda dajú aspoň minerálku, chlebíčky a zas pofrčia naspäť do Bratislavy.

No tentoraz to bolo o inom. Naši radní páni si všimli, aké horúce počasie skúša naše Slovensko, keď vystúpili z bavorákov.

Najdôžitejším rozhodnutím prijatým na tomto výjazdovom zasadnutí bolo, že treba bojovať so suchom. A keď to náš pán premiér sľúbi, tak to aj splní. Lebo my si zaslúžime istoty, aké nám dá len SMER-SD!!!

Aby bolo jasné, ako to všetko Vláda Slovenskej republiky vykoná - všetci spolu sa vrátia do Bratislavy. Pôjdu spoločne na Úrad vlády Slovenskej republiky (vždy treba všetko vyslovovať neskrátene - to ste si určite u pána premiéra tiež všimli) a odhodia kravaty. Následne sa postavia do kruhu, zdvihnú ruky nad hlavu, pán premiér Slovenskej republiky sa postaví doprostred kruhu a všetci začnú skákať a kričať zariekavania na vyvovalanie dažďa.

Ak ste sledovali spravodajstvo, tak ste zachytili, že na Záhorí udrela krátka no silná búrka. Zanechala za sebou relatívne veľké škody.

Tak to vidíte, ako dopadne, keď niekto vyvoláva dážď a nevie to robiť poriadne. Nuž, uvidíme, čo príde v ďalších dňoch. Dnes to bol "len" nový Zákonník práce a ponechanie koncesionárskych poplatkov. Veď ani dážď sa nedá vyvolať zadarmo, niečo sme za to museli zaplatiť. To sú tie istoty - dane a smrť (ako povedal klasik Benjamin Franklin).

To ešte len uvidíme, aké škody s odstupom času nastanú, keď sa privalia búrky. A je dosť možné, keďže náš pán premiér je silným mužom (veď posilňuje), že sa priženú aj nejaké tornáda, ak bude privysoko vyskakovať pri vyvolávaní dažďa a môžu napáchať nenapraviteľné škody na nás a našom majetku.


Ja teda dúfam, že Vláda Slovenskej republiky nebude skákať privysoko a točiť sa do kruhu s rukami nad hlavou, lebo inak nám hrozí, že tu dlhé roky nič neporastie.

Ako slepý povedal - uvidíme.....

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Katastrofa: Nikdy nebolo lepšie (píše Ivan Mikloš)

Samotné fakty na víťazstvo nad populistami a demagógmi nestačia.

ŠPORT

Hamšík zrejme pôjde do Číny: Chcel by som skúsiť niečo nové

Som sklamaný, že nám opäť titul ušiel, uviedol Marek Hamšík.


Už ste čítali?