Neodchádzam, naopak, vraciam sa na Slovensko

Autor: Beáta Blaženiaková | 22.3.2014 o 14:42 | Karma článku: 13,89 | Prečítané:  601x

Všetci žijú teraz voľbami. Ja som sa prvého kola nezúčastnila. Dôvody sú jednoduché a snáď mi to nemôže byť vytknuté - čas, peniaze a nemožnosť voľby zo zahraničia.

Momentálne čítam veľa článkov a diskusných príspevkov, ako ľudia chcú opustiť Slovensko po 2. kole volieb. Ja sa po dlhšom čase opäť na návrat na Slovensko teším. Prídem len na necelých 48 hodín, ale aj tie považujem z hľadiska verejného záujmu za kľúčové.

Znovu mám totiž pocit, že je nutné sa vrátiť a 29. marca rozhodnúť nie o menšom zle, ale konečne o veľmi jasnej a dobrej voľbe pre Slovensko.

Môj hlas nerozhodne. To si povie milión občanov a k voľbám nepôjde. Lenže ak si milión občanov povie - môj hlas rozhodne, tak ten Kiska sa na hrad dostane.

 

Veď obzlvášť na Slovensku platí, že tu je možné všetko.

Tak konečne aj pozitívna zmena môže prísť.

Nie je všetko na zahodenie v tejto krajine a stále máme nádej na lepší zajtrajšok, i keď hneď zajtra nepríde. Lenže pre lepší zajtrajšok musíme mať šťastnú ruku pri rozhodovaní už dnes. Zázraky nečakám, ale aspoň viem, že príde na hrad človek, ktorý má na to, aby ľudí viac spojil než rozdelil.

 

PS: a nech je to oveľa viac než jeden milión.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KULTÚRA

OTO, anketa, ktorá zabrúsila do totálneho suterénu

Čo sme mohli vidieť v televízii. Pardón, ale toto nie je vtipné. Opakujem, aby nedošlo k nedorozumeniu. Nie je to vtipné.

KOMENTÁRE

Ako vyzerá nová trauma Richarda Vašečku

Zvyšuje sa šanca, že budúca vláda do roka neimploduje pre kultúrnu vojnu.


Už ste čítali?